Praca

REFERENT DS. KADR I PŁAC

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie akt osobowych,
  • zawieranie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy,
  • wypełnianie deklaracji ZUS, PIT, PFRON,
  • przygotowywanie okresowych raportów,
  • administracja kadrowa,
  • część obowiązków z zakresu księgowości,
  • księgowanie wynagrodzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 5 lat praktyki na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość kodeksu pracy,
  • dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office,
  • znajomość programu Płatnik, e-PFRON, dodatkowym atutem będzie znajomość programu kadrowo-płacowego PiK CDN
  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

Firma jest liderem w swojej branży, a jej dynamiczny wzrost daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres mareks@chomik.pl

Chomik Sp. J.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

    W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Strona Główna | Produkty | Sklep internetowy | Mapa dojazduO firmie | Historia  | Wiadomości | Region | Praca | Kontakt

CHOMIK ZAWSZE NA CZASIE