Praca

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI  NA TEREN:

                  I. Kraków - okolice, Tarnów -okolice, Nowy Targ- okolice ,Kielce-okolice,Olkusz-okolice,

Katowice-okolice, Andrychów-okolice,Bielsko-Biała-okolice.

                    II. Województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie,

wielkopolskie, lubuskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, podkarpackie, lubelskie.

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych nałożonych przez Zarząd,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami na danym terenie,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy zgodnie z wyznaczonymi standardami,
  • bieżąca analiza wyników osiąganych na terenie i podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia wyznaczonych celów,
  • dbanie o interes firmy oraz jej kontrahentów poprzez utrzymywanie w poufności informacji biznesowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
  • dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku Microsoft Office,
  • prawo jazdy.

Oferujemy:

Firma jest liderem w swojej branży, a jej dynamiczny wzrost daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres mareks@chomik.pl

Chomik Sp. J.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

    W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Strona Główna | Produkty | Sklep internetowy | Mapa dojazduO firmie | Historia  | Wiadomości | Region | Praca | Kontakt

CHOMIK ZAWSZE NA CZASIE