Kierownik Działu Handlowego

Zakres obowiązków:
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu,
  • opracowanie i realizowanie założonej strategii i planu sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • organizacja i prowadzenie spotkań sprzedażowych z klientami,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • determinacja w realizacji założonych celów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobicta,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

Firma jest liderem w swojej branży, a jej dynamiczny wzrost daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl
szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

CHOMIK sp.j.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie
z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

CHOMIK s.j. ul. Cegielniana 875 , 32-420 Gdów , biuro.gdow@chomik.pl