Praca

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentów księgowych.
  • WNT, WDT.
  • sprawozdawczość DG1, F01.
  • odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz księgowe.
  • udział w pracach związanych z poprawą efektywności spółki.
  • ewidencja obrotu towaru.
  • nadzorowanie i koordynowanie wybranych procesów księgowych.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe.
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości.
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad rachunkowości.
  • znajomość kwestii podatkowych (VAT, UE, CIT).
  • komunikatywność i otwartość.
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

Firma jest liderem w swojej branży, a jej dynamiczny wzrost daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego. Zatrudniamy ok. 100 osób, z tego 4 w dziale księgowym.

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres chomik@chomik.pl

Chomik Sp. J.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

    W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Strona Główna | Produkty | Sklep internetowy | Mapa dojazduO firmie | Historia  | Wiadomości | Region | Praca | Kontakt

CHOMIK ZAWSZE NA CZASIE